فرم برقراری ارتباط با سامانه اطلاعات پژوهشی ایران


کاربران محترم، لطفا به نکات زیر دقت نمایید:


۱- امکان ورود کاربران به سامانه جدید وجود ندارد و نیازی هم به login کاربران عمومی نیست. برای بروزرسانی اطلاعات تغییر یافته یا درج اطلاعات جدید می توانید آنها را در پایگاه خود اضافه کنید و از طریق فرم زیر اطلاع بدهید تا بررسی و بروزرسانی انجام شود. لطفا دقت نمایید که با توجه به ضرورت اعتبار داشتن ایمیل ها برای انجام اصلاحات، ایمیل هایی که اطلاعات نشریه در آن ذکر شده باشند بررسی نخواهند شد و تنها ایمیل هایی قابل بررسی خواهند بود که لینک اطلاعات نشریه که در سایت نشریه درج شده اند را ارسال نمایند.

۲- مقالات و آخرین نسخه نشریه به صورت خودکار از سایت ها استخراج شده اند و هر روز بروزرسانی می شوند. اگر اشکالی در انتشار نسخه ها یا دسترسی در سایت وجود داشته باشد، احتمال دارد که برخی اطلاعات ناقص باشند. در این صورت می توانید بعد از بررسی صحت پایگاه خود، از طریق فرم زیر درخواست بازبینی اطلاعات ارسال کنید. در حال حاضر دریافت اطلاعات از نرم افزارهای OJS، آداک (با مشکل تاریخ انتشار)، سیناوب، کوثر (فقط نئوسکرایبر یک)، مادرایان (برخی نسخه ها) و یکتاوب به صورت خودکار و هوشمند انجام می شود. در آینده و به تدریج سایر نشریات دارای نرم افزار منظم که تمام الزامات سامانه ها را رعایت کرده باشند به روبات هوشمند برنامه معرفی خواهند شد. لطفا در خصوص زمان توسعه روبات پیگیری ننمایید و تنها نرم افزار مد نظر خود و فهرست نشریاتی که از آن استفاده می کنند را یکبار در سامانه ثبت کنید. بدیهی است اولویت با نرم افزارهایی خواهد بود که تعداد بیشتری از نشریات از آنها استفاده می کنند.

۳-  درج اطلاعات اشتباه در متادیتا (مثلا اعلام تاریخ ناصحیح در سورس صفحات یا فایل های XML) یا هر روشی که منجر به درج اطلاعات اشتباه در روبات شود (مثل گذاشتن فایل های pdf تکراری یا خالی) تقلب محسوب شده و می تواند موجب حذف نشریه گردد.

۴- این فرم تنها مربوط به برقراری ارتباط بین کارشناسان و مسوولان نشریات و به منظور اصلاح یا تکمیل اطلاعات است و برای دریافت رمز عبور، بررسی علت کاهش امتیاز یا عدم رتبه بندی نشریه و نیز استعلام از اعتبار نشریات کاربرد ندارد.

۵- فرم هایی که موارد فوق در آنها رعایت نشده باشد، پاسخ داده نخواهند شد.


موارد الزامی با علامت ستاره (*) مشخص شده‌اند.
نام و نام خانوادگی
نام یا ترجیحا نشانی وب نشریه مورد نظر (حداقل یک نشریه)
پست الکترونیک (برای پاسخگویی)
متن تماس یا نشانی های وب اطلاعات نشریه
تایید صحت تکمیل فرم
توضیحات بالای فرم را با دقت بررسی کرده ام و اطلاعات نشریه را در فرم تماس وارد نکرده ام.